MAL215779561E3
CAP ALUM 560UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215779561E3
MAL215779561E3 Hakkında
Vishay MAL215779561E3, 560µF kapasitanslı 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial montaj tipi ile PCB'ye doğrudan takılır. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür süresi 85°C'de sunmaktadır. ESR değeri 330mOhm @ 100Hz ve ripple current kapasitesi 3.4A @ 120Hz'dir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan endüstriyel kalitede bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 330mOhm @ 100Hz
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V