MAL215776681E3
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215776681E3
MAL215776681E3 Hakkında
Vishay MAL215776681E3, 680 µF kapasitesi ve 400 V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılabilir. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini garanti eder. 380 mOhm ESR ve 265 mOhm empedans değerleri ile düşük frekans ripple akımı uygulamalarında 2.9 A (120 Hz) kapasitesi vardır. -25°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 5000 saatlik ömür süresi ile genel amaçlı güç kaynakları, sürücü devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. 3 uçlu snap-in paket tipi kurulum ve bakım işlemlerini kolaylaştırır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 380mOhm @ 100Hz
Impedance 265 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V