MAL215776391E3
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215776391E3
MAL215776391E3 Hakkında
MAL215776391E3, Vishay tarafından üretilen 390µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile tasarlanmış bu komponentin ESR değeri 100Hz'de 610mOhm, impedansı ise 420mOhms'dir. ±20% tolerans ve 85°C'de 5000 saat ömür süresi belirtilmiştir. Radial snap-in montaj tipi ile tasarlanmış olup, -25°C ile 85°C arasında çalışır. 120Hz'de 2.19A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler, endüstriyel elektronik cihazlar ve diğer yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 610mOhm @ 100Hz
Impedance 420 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.19 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V