MAL215772331E3
CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215772331E3
MAL215772331E3 Hakkında
Vishay MAL215772331E3, 330µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in monte tipi olup 3 uç bağlantısına sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. 820mOhm ESR değeri ile güç kaynakları, yükselten/indirgen konvertörler, filtre uygulamaları ve genel AC/DC devrelerinde kullanılır. ±20% kapasitans toleransı ile uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 820mOhm @ 100Hz
Impedance 500 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.36 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V