MAL215759181E3
CAP ALUM 180UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215759181E3
MAL215759181E3 Hakkında
Vishay MAL215759181E3, 180 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V nominal gerilim rating'ine ve ±20% toleransa sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajı için radyal, snap-in kutulu paket ile sağlanır. 100 Hz'de 940 mOhm ESR (Eşdeğer Seri Direnç) ve 780 mOhms impedans değerine sahiptir. -25°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında 85°C'de 3000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolaması uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 940mOhm @ 100Hz
Impedance 780 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V