MAL215733471E3
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215733471E3
MAL215733471E3 Hakkında
Vishay MAL215733471E3, 470µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilime sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial, snap-in tipi through-hole montajlı bir bileşendir. 85°C'de 5000 saat ömür süresi sunar. ESR değeri 280mOhm, impedansı 320mOhms olup, 10 kHz'de 2.618A ripple akımı dayanımı vardır. -25°C ile +85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, ±20% toleransa sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel analog/dijital uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 280mOhm
Impedance 320 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.618 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V