MAL215733102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215733102E3
MAL215733102E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL215733102E3, 1000 µF kapasitansa ve 250V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devre-leri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 235 mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlayan kondansatör, 120 Hz'de 2.88 A ripple akımını tolere etmektedir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat yaşam süresi ile endüstriyel ve tüketici uygulamalarında uzun vadeli güvenilirlik sunar. ±20% kapasite toleransı ile specifications uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 235mOhm @ 100Hz
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.88 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V