MAL215729181E3
CAP ALUM 180UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215729181
MAL215729181E3 Hakkında
Vishay MAL215729181E3, 180 µF kapasitansına sahip 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipinde 3 bacaklı kasa ile sunulmaktadır. ±20% tolerans ve 960 mOhm ESR değerine sahip bu kondansatör, -25°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışır. 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisi ve 1.61 A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 960mOhm @ 100Hz
Impedance 800 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.61 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V