MAL215722182E3
CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215722182E3
MAL215722182E3 Hakkında
Vishay MAL215722182E3, 1800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montajı için tasarlanan bu kondansatör, snap-in tipi radyal kutuya sahiptir. 160 mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 5000 saatlik ömür garanti sunar. ±20% toleransı içinde değişken kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm @ 100Hz
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.36 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V