MAL215713102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215713102E3
MAL215713102E3 Hakkında
Vishay MAL215713102E3, 1000 µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. 235 mOhm ESR değeri ile 100 Hz frekansında çalışır, 2.88 A ripple current kapasitesine sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri ve indüstriyel elektronik devrelerde kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 235mOhm @ 100Hz
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.88 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V