MAL215667332E3
CAP ALUM 3300UF 20% 40V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215667332E3
MAL215667332E3 Hakkında
Vishay MAL215667332E3, 3300µF kapasitanslı, 40V nominal gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ilethrough-hole montajı destekler. 40mOhm impedans ve 74mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımı uygulamalarına uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 5000 saatlik ömrü olan bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 74mOhm @ 100Hz
Impedance 43 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.98 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V