MAL215658682E3
CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL215658682E3
MAL215658682E3 Hakkında
Vishay MAL215658682E3, 6800µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial snap-in montaj tipi ile 3 uçlu kasa tasarımına sahiptir. ESR değeri 59mOhm@100Hz, ripple current kapasitesi 4.19A@100Hz olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 5000 saat ömür garanti eder. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 59mOhm @ 100Hz
Impedance 39 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.19 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V