MAL215657183E3
CAP ALUM 18000UF 20% 40V SNAP
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL215657183E3
MAL215657183E3 Hakkında
Vishay MAL215657183E3, 18000 µF kapasitansı ve 40V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipine sahip bu komponent, ±20% tolerans ile çalışır. 62 mOhm ESR değeri ve 33 mOhms impedansı ile düşük seri direnç özelliği sunmaktadır. 85°C'de 5000 saat ömür süresine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 100 Hz'de 4.39 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 62mOhm @ 100Hz
Impedance 33 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.39 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V