MAL215639222E3
CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215639222E3
MAL215639222E3 Hakkında
Vishay MAL215639222E3, 2200µF kapasitansı ve 100V nominal voltajı ile tasarlanmış radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile PCB'ye sabitlenmesi kolay olan bu komponent, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 85°C arası) çalışabilir. 181 mOhm ESR değeri ve 2.55 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol cihazları ve genel amaçlı elektrik uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile 5000 saat yaşam süresi garanti eder.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 181mOhm @ 100Hz
Impedance 171 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.55 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V