MAL215637822E3
CAP ALUM 8200UF 20% 40V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215637822E3
MAL215637822E3 Hakkında
Vishay MAL215637822E3, 8200 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V rated voltajla genel amaçlı uygulamalarda kullanılım için tasarlanmıştır. Through-hole radial snap-in kasa tipiyle PCB'ye direkt monte edilir. 74 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de düşük frekans ripple akımına (3.49 A) dayanabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saat ömür süresi garantisi sunur. Güç kaynakları, filtreleme ve depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 74mOhm @ 100Hz
Impedance 44 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.49 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V