MAL215628272E3
CAP ALUM 2700UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL2156
MAL215628272E3 Hakkında
Vishay MAL215628272E3, 2700µF kapasitanslı, 63V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ESR değeri 100Hz'de 86mOhm, impedans 51mOhms olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 5000 saat ömür garantisi 85°C sıcaklıkta sağlanır. ±20% tolerans ve 2.95A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 86mOhm @ 100Hz
Impedance 51 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.95 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V