MAL215619332E3
CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215619332E3
MAL215619332E3 Hakkında
Vishay MAL215619332E3, 3300µF kapasitansı ve 100V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalarında kullanılan bu bileşen, genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları, ses ekipmanları ve endüstriyel uygulamalarda filtreleme ve enerji depolama işlevlerini yerine getirir. ±20% tolerans, 123mOhm ESR @ 100Hz ve 3.32A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına uygun olup, 85°C'de 5000 saatlik ömür belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 123mOhm @ 100Hz
Impedance 116 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.32 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V