MAL215293476E3
CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL215293476E3
MAL215293476E3 Hakkında
Vishay MAL215293476E3, 47 µF kapasitanslı, 250V nominal voltajlı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 4000 saatlik ömür (105°C'de) özellikleriyle otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ve 900 mOhms impedans değeri ile güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve düşük frekans uygulamalarında (100 Hz'de 310 mA ripple akım kapasitesi) kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup AEC-Q200 standartlarına uygunluk sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Impedance 900 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 310 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V