MAL215065332E3
CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL215065332
MAL215065332E3 Hakkında
Vishay MAL215065332E3, 3300 µF kapasitanslı, 16V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can paketinde sunulan bu komponentin empedansı 28 mOhms, toleransı ±20% ve nominal ripple akımı 1.398 A @ 100 Hz'dir. AEC-Q200 standartlarına uygun olup otomotiv uygulamalarında kullanılmaya uygundur. -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında 7000 saatlik ömür garantisi ile gücü sistem uygulamalarında, filtreleme devrelerinde ve güç kaynağı stabilizasyonunda tercih edilir. Through hole montaj tipi ile PCB entegrasyonu kolaydır.
Applications Automotive
Capacitance 3300 µF
Impedance 28 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 1.398 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V