MAL215060471E3
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL215060471
MAL215060471E3 Hakkında
Vishay MAL215060471E3, 470 µF kapasitanslı, 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kutuda sunulan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. Otomotiv uygulamaları için tasarlanan kondansatör, AEC-Q200 onayına sahip olup -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 6000 saatlik yaşam süresi garantisi vermektedir. 100 Hz'de 767 mA ripple akım kapasitesine ve 49 mOhms impedansına sahip olup, through hole montaj yöntemiyle PCB'ye entegre edilir. Güç kaynakları, filtreleme ve stabilizasyon devreleri başta olmak üzere çeşitli endüstriyel ve otomotiv elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
Impedance 49 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 767 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V