MAL215056152E3
CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL215056152
MAL215056152E3 Hakkında
Vishay MAL215056152E3, 1500 µF kapasitansli, 25 V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonu ile otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. Through hole montaj tipi ile PCB'ye direkt entegre edilir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 8000 saatlik ömür süresi garantilenir. 29 mOhms impedans ve 1.268 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, şarj devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında değişken kapasitans sunmaktadır.
Applications Automotive
Capacitance 1500 µF
Impedance 29 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 1.268 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V