MAL214868152E3
CAP ALUM 1500UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL214868152E3
MAL214868152E3 Hakkında
Vishay MAL214868152E3, 1500 µF kapasitansı ve 63V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygun olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 3000 saatlik ömür (105°C'de) ve ±20% toleransı ile genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. 42 mOhms impedansı ve 1.39 A ripple current kapasitesi ile kararlı performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 42 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.39 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V