MAL214866222E3
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL214866222E3
MAL214866222E3 Hakkında
Vishay MAL214866222E3, 2200 µF kapasitanslı, 25V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile through-hole PCB uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 70 mOhms impedans özelliğine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 Hz'de 1.11 A ripple current kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve zaman sabitleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 70 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.11 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V