MAL214865332E3
CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL214865332E3
MAL214865332E3 Hakkında
Vishay MAL214865332E3, 3300µF kapasitesi ve 16V nominal voltajı ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunmaktadır. 3000 saat ömür garantisi (105°C'de) ve 65 mOhms empedansı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 1.18A ripple current (100 Hz'de) kapasitesi sayesinde güç kaynakları, filtreleme, güç faktörü düzeltme ve diğer analog/dijital devreler için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Impedance 65 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.18 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V