MAL214865103E3
CAP ALUM 10000UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL214865103E3
MAL214865103E3 Hakkında
Vishay MAL214865103E3, 10000µF kapasitanslı, 16V rated gerilim değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılabilir. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, 100 Hz'de 2.1A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 3000 saat ömre sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 32 mOhms impedansı ile düşük ESR değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Impedance 32 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V