MAL214861152E3
CAP ALUM 1500UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL214861152E3
MAL214861152E3 Hakkında
Vishay MAL214861152E3, 1500 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu radial montajlı komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere öngörülmüştür. ±20% tolerans ve 47 mOhms düşük impedans değerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömrü garanti edilir. 100 Hz'de 1.18 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 47 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.18 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V