MAL214860332E3
CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL214860332E3
MAL214860332E3 Hakkında
Vishay MAL214860332E3, 3300 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 37 mOhms impedans değerine sahip olan bileşen, -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışmaya uygun tasarlanmıştır. 100 Hz'de 1.62 A ripple current kapasitesine ve 105°C'de 3000 saat ömrüne sahiptir. Power supply filtreleme, energy storage ve dc-dc converter uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Impedance 37 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.62 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V