MAL214860222E3
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL2148602
MAL214860222E3 Hakkında
Vishay MAL214860222E3, 2200µF kapasitanslı, 35V rated gerilimli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajına uygun olup, 45 mOhms impedans değerine sahiptir. -40°C ile 105°C arası çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 1.27 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio devreler ve filtreleme aşamalarında tercih edilir. ±20% tolerans ile standardize edilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 45 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.27 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V