MAL214858222E3
CAP ALUM 2200UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL214858222E3
MAL214858222E3 Hakkında
Vishay MAL214858222E3, 2200 µF kapasitanslı, 63V nominal gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile through-hole montajı destekler. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında 2200µF kapasitans değeri sağlar. 38 mOhms empedans ve 1.67 A ripple akım kapasitesi ile 100 Hz frekansında çalışabilir. -40°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığında 3000 saatlik ömür garantisi verir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, zaman sabitleme ve enerjinin düzenlenmesi gereken analog ve dijital elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.67 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V