MAL214838152E3
CAP ALUM 1500UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL214838152E3
MAL214838152E3 Hakkında
Vishay MAL214838152E3, 1500 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile tasarlanmış olan bu radial, can paketli komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 100 Hz'de 1.39 A ripple current yükleyebilen komponent, 3000 saatlik ömür süresine 105°C'de sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen MAL214838152E3, güç kaynakları, filtreleme uygulamaları, ses sistemleri ve genel amaçlı elektronik devreler için kullanılan bir kondansatördür. Through hole montaj tipi sayesinde klasik PCB tasarımlarında kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 42 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.39 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V