MAL214665272E3
CAP ALUM 2700UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL214665272E3
MAL214665272E3 Hakkında
Vishay MAL214665272E3, 2700µF kapasitanslı 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paketlemesi ile Through Hole montajına uygun olarak tasarlanmıştır. AEC-Q200 sertifikasyon ile otomotiv uygulamaları için nitelendirilmiştir. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığında, 125°C'de 4000 saatlik yaşam süresi sunar. 34 mOhms impedans değeri ve 100 Hz'de 1.19A ripple akım kapasitesi ile güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve dalga gerilim suppression uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransı ile hazırlanmıştır.
Applications Automotive
Capacitance 2700 µF
Impedance 34 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 1.19 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V