MAL214651102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL214651102E3
MAL214651102E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL214651102E3, 1000 µF kapasitanslı, 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi gövde ile through-hole montajına uygun olarak tasarlanmıştır. AEC-Q200 standardını karşılayan bu bileşen, otomotiv uygulamaları için sertifikalıdır. -55°C ile 125°C arası çalışma sıcaklığında 4000 saat yaşam süresine sahiptir. 39 mOhm empedansı ve 1.8 A ripple current kapasitesi (100 kHz), otoregülatör devrelerinde, güç kaynakları ve ses sistemlerinde kullanılmaya uygundur. ±20% toleranslı kapasite değeriyle, geniş endüstriyel ve otomotiv elektronik uygulamalarında yer alabilir.
Applications Automotive
Capacitance 1000 µF
Impedance 39 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.8 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V