MAL214631821E3
CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL2146318
MAL214631821E3 Hakkında
Vishay MAL214631821E3, 820 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu komponent, radial through-hole montajı destekler. AEC-Q200 standardı ile otomotiv uygulamalarına uygun olup, -55°C ile 125°C arasında çalışır. 4000 saat ömür süresi 125°C sıcaklıkta belirtilmiştir. 47 mOhms empedans ve 1.65 A ripple akım kapasitesi (100 kHz) ile güç kaynağı filtreleme, depolama ve coupling uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile sunulur.
Applications Automotive
Capacitance 820 µF
Impedance 47 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.65 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V