MAL214269102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL214269102E3
MAL214269102E3 Hakkında
MAL214269102E3, Vishay tarafından üretilen radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 1000 µF kapasitans değeri ile 100V rated voltage'da çalışmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile belirtilen değerde tutulur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2500 saat yaşam süresi garantisi vardır. 100 Hz'de 985 mA ripple current özellikleri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. Through-hole radial dapat kasa ile PCB'ye direkt monte edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2500 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 985 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V