MAL214262221E3
CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL214262221E3
MAL214262221E3 Hakkında
Vishay MAL214262221E3, 220 µF kapasiteli, 200V rated gerilimli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2500 saatlik ömür garantisine sahiptir. Through hole montaj için uygun olan bu komponent, 100 Hz'de 835 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol sistemleri ve enerji dönüştürücülerde kullanılmaktadır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırması önemlidir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2500 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 835 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V