MAL214261013E3
CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL214261013E3
MAL214261013E3 Hakkında
Vishay MAL214261013E3, 100 µF kapasitansına ve 250V voltaj ratingsine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipiyle through-hole PCB uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2500 saat ömür garantisi vardır. 530 mA ripple current (100 Hz) kapasitesine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. ±20% tolerans ile sunulan bileşen, yüksek voltaj filtreleme ve enerji depolama uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2500 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 530 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V