MAL214258222E3
CAP ALUM 2200UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL214258222E3
MAL214258222E3 Hakkında
Vishay MAL214258222E3, 2200 µF kapasitanslı 63V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi Through Hole paketinde sunulan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C sıcaklıkta 2500 saat lifetime ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2.691 A @ 10 kHz ripple current özelliğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemler, endüstriyel kontrol devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2500 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 2.691 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V