MAL214231013E3
CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL214231013
MAL214231013E3 Hakkında
Vishay MAL214231013E3, 100 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2500 saat ömür süresi sunmaktadır. 10 kHz'de 715.5 mA ripple akımı yönetebilir. ±20% tolerans değeriyle güç kaynakları, filtreleme, energy storage ve genel analog devreler için uygun bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2500 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 715.5 mA @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V