MAL214068471E3
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL214068471
MAL214068471E3 Hakkında
Vishay MAL214068471E3, 470 µF kapasiteli, 63V rated voltage ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu komponentin ±20% toleransı vardır. -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 4000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 55 mOhms impedans ve 100 Hz'de 750 mA ripple current özelliğiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve industrial elektronik devrelerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 55 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V