MAL214068102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL214068102E3
MAL214068102E3 Hakkında
Vishay MAL214068102E3, 1000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim için tasarlanmış bu radial montajlı bileşen, genel amaçlı uygulamalar için kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 4000 saat ömür garantisine sahiptir (125°C'de). -55°C ile +125°C arasında çalışabilir. 100 Hz'de 900 mA ripple akımı kapasitesine ve 40 mOhms empedansına sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 40 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V