MAL214066222E3
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL214066222E3
MAL214066222E3 Hakkında
Vishay MAL214066222E3, 2200 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanmış, ±20% tolerans ve 30 mOhms impedansa sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar için geliştirilmiş olup, through-hole montaj tipinde sunulur. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına dayanabilir ve 125°C'de 4000 saatlik yaşam süresine sahiptir. 100 Hz'de 1.54 A ripple akımı kapasitesiyle, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı itibaren doğru kutuplandırma gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.54 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V