MAL214058471E3
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL214058471
MAL214058471E3 Hakkında
Vishay MAL214058471E3, 470 µF kapasitansı ve 63 V rated voltage ile radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipine sahip olan bu bileşen, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 4000 saatlik ömür süresi sunar. 55 mOhms empedans değeri ile düşük frekans ripple akımı (100 Hz'de 750 mA) kapasitesiyle güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerinde çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 55 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V