MAL214056222E3
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL214056222E3
MAL214056222E3 Hakkında
Vishay MAL214056222E3, 2200µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanmış bu radial montajlı bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerjinin depolanması için kullanılır. ±20% toleransa ve 30 mOhms empedansa sahiptir. -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 4000 saat ömürlüdür. 100 Hz'de maksimum 1.54A ripple akım kapasitesi vardır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. Radial can kasa tasarımı kompakt ve güvenilir bağlantı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.54 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V