MAL214050222E3
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL214050222
MAL214050222E3 Hakkında
Vishay MAL214050222E3, 2200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial through-hole montaj tipiyle PCB'ye dikey olarak monte edilir. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir ve 125°C'de 4000 saat ömür garantisi sağlar. 30 mOhms empedans değeri ile DC-DC konvertörleri, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile 1.43 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.43 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V