MAL214036102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL214036102E3
MAL214036102E3 Hakkında
Vishay MAL214036102E3, 1000µF kapasitansı ve 25V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüne uygun olan bu komponent, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 50 mOhm impedans ve 980 mA ripple current (100 Hz) özellikleriyle güç kaynakları, audio amplifikatörleri, LED sürücüleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarda filtre ve bypass kondansatörü olarak kullanılır. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 50 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 980 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V