MAL214034472E3
CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL214034472E3
MAL214034472E3 Hakkında
Vishay MAL214034472E3, 4700 µF kapasitanslı, 10V rated voltage'lı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan entegre edilebilir. ±20% tolerans ve 30 mOhms impedans değerleriyle genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C sıcaklıkta 4000 saatlik ömrü vardır. 100 Hz'de 1.54 A ripple akımı taşıyabilir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve genel sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.54 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V