MAL213844332E3
CAP ALUM 3300UF 20% 10V SNAP
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL213844332E3
MAL213844332E3 Hakkında
Vishay MAL213844332E3, 3300 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile tasarlanmış bu radial, snap-in montajlı komponent, 160 mOhm ESR değerine ve 150 mOhms impedansa sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 10000 saatlik ömrü 105°C'de garanti edilir. 1.14 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Otomotiv uygulamaları için tasarlanmış bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile sunulur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160 mohm @ 100kHz
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.14 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V