MAL213835221E3
CAP ALUM 220UF 20% 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL213835221
MAL213835221E3 Hakkında
Vishay MAL213835221E3, 220µF kapasitanslı, 16V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paketleme tipine sahip bu polarize kondansatör, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen komponentin ESR değeri 100Hz'de 1.2 Ohm, impedansı 730 mOhm'dur. 10 kHz'de 299 mA ve 100 Hz'de 230 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye entegre edilir.
Applications Automotive
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.2Ohm @ 100Hz
Impedance 730 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 299 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 230 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V