MAL213834471E3
CAP ALUM 470UF 20% 10V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL213834471E3
MAL213834471E3 Hakkında
470µF kapasitanslı, 10V rated gerilimli Vishay MAL213834471E3 alüminyum elektrolitik kondansatörü. Axial, can tipi through-hole montajlı bu komponen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 2000 saat ömür garantisiyle tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine ve 680mOhm ESR değerine sahiptir. 100Hz'de 300mA ve 10kHz'de 360mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Otomotiv uygulamalarında kullanılmaya uygun, güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme devrelerinde tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 680mOhm @ 100Hz
Impedance 430 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 360 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 300 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V