MAL213834221E3
CAP ALUM 220UF 20% 10V AXIAL
Seri / Aile Numarası
MAL213834221E3
MAL213834221E3 Hakkında
Vishay MAL213834221E3, 220 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltaj ile tasarlanmış olan bu komponent, through-hole montajı için axial kasa tipinde sunulmaktadır. Automotive uygulamaları için uygun olan bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. 1.4Ω ESR değeri ve 910mΩ impedans ile düşük gerilim uygulamalarında, güç kaynakları, sinyal filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, 10kHz'de 228mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications Automotive
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.4Ohm @ 100Hz
Impedance 910 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 228 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 190 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V